Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Sochaczew - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

1 150 zł38 m² 0,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia w centrum Sochaczewa przy ulicy Żeromskiego. 38m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, wc, w pełni umeblowane umeblowane, sprzęt rtv i agd (bez pralki- do negicjacji), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Sochaczew,mazowieckie

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajme mieszkanie 2 pokojowe po remoncie cena za wynajem 800zl plus media.bardzo niski czynsz mieszkanie jest wlasnosciowe czensciowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Sochaczew,mazowieckie

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bloku przy ulicy Mickiewicza o powierzchni 48m2 znajdujące się na pierwszym piętrze. Składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

184 966 zł63 m² 2 928,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Pilnie Sprzedam mieszkanie w Sochaczewie. Okazja cenowa! Mieszkania przestronne, wysokie. Wymienione okna, kaloryfery, łazienka po generalnym remoncie. Mieszkanie ma swój niepowtarzalny klimat. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

165 000 zł48 m² 3 444,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

rozkładowe, widne, okna na dwie strony budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w bloku przy ulicy Żeromskiego o powierzchni 48m2. Mieszkanie środkowe położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chodaków

Chodaków,Sochaczew

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dzielnica Chodaków - cicha spokojna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

900 zł54 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w centrum dwupokojowe 54m2, umeblowane, łazienka , wc oddzielnie, widna kuchnia odzielna, duży balkon z werandą, piwnica. Blok z cegły ocieplonlony, wymienione okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50m 2 w centrum Sochaczewa. Mieszkanie środkowe położone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku ciepłe, ciche, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sawickiej

Sochaczew,mazowieckie

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajecia mieszkanie w centrum Sochaczewa w bardzo spokojnej dzielnicy,w okolicy park,szkoła podstawowa,apteka sklep spożywczy,poczta,dworzec pkp .Lokal znajduję sie na 2 pietrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

188 000 zł48 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Sochaczew,mazowieckie

189 000 zł47 m² 4 021,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie po remoncie w Sochaczewie - Chodakówek. Bardzo cicha i spokojna okolica, 5 min do Żelazowej Woli. Lokal po kapitalnym remoncie wykonanym w kwietniu b.r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 600-lecia

Sochaczew,mazowieckie

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

tel. kontaktowy   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bezpośrednio własnościowe mieszkanie M3 w centrum Sochaczewa, os. Żeromskiego vis a vis Victorii, pow. 48 m2 + balkon+piwnica, trzecie piętro, środkowe. Klatka schodowa odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

140 000 zł30 m² 4 666 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykupione grunty pod budynkiem. W kuchni zostają meble, w łazience glazura i terakota oraz natrysk, w pokojach panele, na przedpokoju terakota. Niski czynsz, co płatne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Sochaczew,mazowieckie

205 000 zł49 m² 4 183 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie M-3 50m2 drugie piętro w centrum Sochaczewa. We wrześniu 2010r wymienione okna, remont łazienki (glazura, terakota, sanitariaty), przedpokój terakota i szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

250 000 zł54 m² 4 629 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 54m2, na 4 piętrze, 2 pokojowe, w bardzo dobrym stanie. Duże, widne i ciepłe. Łazienka i wc oddzielne, przedpokój i balkon.W kuchni, łazience i wc - terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Kolejowe

Sochaczew,mazowieckie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

witam serdecznie mam do wynajęcia mieszkanie w sochaczewie blisko stacji pkp. są to 2 pokoje, kuchnia i łazienka. cena to 1300 zł + opłaty licznikowe Pozdrawiam serdecznie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

700 zł37 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, czyste, przytulne. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie własnościowe M-3 (dwa pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon) 48 m2, IV piętro, na osiedlu Ogrody w Sochaczewie. Spokojna okolica, dobra lokalizacja, blisko stacja pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam mieszkanie do wynajęcia blisko stacjii pkp (3 minuty na pieszo do peronu)w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

170 000 zł40 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam lub zamienię(na większe, może być zadłużone-spłacę) mieszkanie 40m2 tel.   po 16.00

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chodaków

Chodaków,Sochaczew

160 000 zł37 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w Chodakowie z dużym balkonem,składające się z: 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki i przedpokoju.Ciepła woda z termy(nowej), co i kanalizacja miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie w centrum Sochaczewa przy ulicy Żeromskiego, 54m2, 2 pokoje, wysoki parter, widna zabudowana kuchnia z agd, dwie łazienki, co, duży balkon, wymienione okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mam do sprzedania mieszkanie własnościowe 48 m2 w Sochaczewie.Blok położony w cichej i spokojnej okolicy.W pobliżu znajdują się sklepy, przystanki MZK, szpital, apteki.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Sochaczew,mazowieckie

220 000 zł57 m² 3 859,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie 56,4 m2, w pobliżu szkoła, stadion, kino, kościół, park, plac zabaw dla dzieci, kilka sklepów spożywczo przemysłowych, ośrodek zdrowia - ok 100 metrów, apteki. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Sochaczew,mazowieckie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie w idealnym stanie.Remont polagał na wyburzeniu wczystkich scian i postawieniu na nowo w innym ukladzie. Położona została od nowa cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie rozkładowe, dwupokojowe.Łazienka i WC oddzielnie. Podłogi - mozajka dębowa. W kuchni i łazience są glazury, terakoty. Nowo wymienione plastikowe okna.Bardzo duży balkon.Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

bardzo dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Sochaczew,mazowieckie

350 zł36 m² 9,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jest nie umeblowane. Jedynie w kuchni są szafki oraz kuchenka (butla gazowa). Blok po generalnym remoncie (termomodernizacja, wymiana kanalizacji), nowe okna. Domofon. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sawickiej

Sochaczew,mazowieckie

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobrze wyposażone mieszkanie:w pełni wyposażona kuchnia,łazienka z prysznicem,dwa pokoje w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Sochaczew,mazowieckie

177 600 zł48 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie świetnie położone. 5 min drogi do przedszkola, szkół podstawowej, gimnazjum i średnich 10 min do centrum miasta i na dworzec kolejowy Blok położony z dala od ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miieszkanie po generalnym remoncie. Po wymianie okien, drzwi wewnętrzych. Drzwi zew. antywłamaniowe. Nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna. Kuchnia do zabudowy w pełni wyposażona. Szafa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w centrum miasta, widna kuchnia, pokoje 18 m2 i 17m2, dwie łazienki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gawłowska

Sochaczew,mazowieckie

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO mieszkania należy spiżarka 1.6m2 I PIWNICA 4m2,DUŻY BALKON. Mieszkanie wyremontowane kuchnia I łazienka glazura I terakota,pokoje panele I gładż gipsowa.NISKIE OPŁATY , BIEŻĄCA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie dostępne od 1 marca 2010 roku. więcej informacji udzielam telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie o powierzchni mieszkaniowej 35,5m2 dwa pokoje z widną kuchnią, okna nowe pcv, instalacja elektryczna wymieniona miedziana; licznik dwutaryfowy; podłoga: pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Sochaczew,mazowieckie

190 000 zł57 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Sochaczew,mazowieckie

160 000 zł36 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie w Sochaczewie przy ul. Targowej. Pow. użytkowa 36,2 mkw. Dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka, przedpokój, duży balkon, na 3 piętrze. W dużym pokoju, kuchni, łazience,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

187 000 zł42 m² 4 452,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej okolicy możliwość dokupienia garażu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-3 (2-pokojowe) 48m2, 3 piętro w centrum Sochaczewa. Mieszkanie po remoncie: wszystkie ściany gipsowane, podłoga-panele(klepka dębowa), łazienka-glazura,terakota,nowe.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij