Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w centrum Sochaczew - Oferty sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

129 000 zł28 m² 4 607,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości24 oferuje Państwu mieszkanie M-2. Pokój z kuchnią w centrum miasta. 28m. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

259 000 zł59 m² 4 389,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości24 przedstawia Państwu ofertę sprzedaży bardzo ładnego i przytulnego mieszkania. 59m Jest to ciekawa nieruchomość o dość dużej powierzchni. Całe wnętrze ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

239 000 zł69 m² 3 459,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości24 oferuje Państwu duże a zarazem przytulne i funkcjonalne mieszkanko w centrum miasta. 69,08m. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

199 000 zł48 m² 4 154,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości24 oferuje Państwu bardzo przytulne i funkcjonalne mieszkanko w centrum miasta. 47,9m. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości24 przedstawia Państwu ofertę sprzedaży bardzo ładnego i przytulnego mieszkania w centrum miasta. M4- trzy pokojowe na drugim piętrze. Kuchnia, łazienka, wc oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

1 350 zł38 m² 36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie 38m2 umeblowane. Kuchnią, przedpokój, łazienka, salon, sypialnia W samym centrum Sochaczewa w bliskim sąsiedztwie rynek, apteka, przystanek autobusowy, sklep spożywczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

96 000 zł24 m² 3 998,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż tania kawalerka w ścisłym centrum Sochaczewa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Składa się ono z dużego pokoju z wnęką na sypialnię, osobnej widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

195 000 zł63 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pok. mieszkanie 63 m2 (księga wieczysta, duży balkon, piwnica) w Sochaczewie, ul. Żeromskiego, IV piętro, w ocieplonym bloku. Mieszkanie w dobrym stanie.W pokoju gościnnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 38m2 2 pokoje z kuchnią w Sochaczewie Mieszanie po generalnym remoncie nie umeblowane w przedpokoju jedynie duża szafa wnękowa. Spokojna okolica do dworca pkp ok 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

155 000 zł36 m² 4 278,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Sochaczewa z bardzo niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Czynsz obejmujący centralne ogrzewanie, fundusz remontowy oraz koszty wspólnoty wynosi tylko 261 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Sochaczew,mazowieckie

330 000 zł69 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Witam do sprzedania trzypokojowe mieszkanie 70 m na ul. Piłsudskiego w jednym z najnowszych domów w Sochaczewie 2001r,usytuowane w ścisłym centrum miasta,w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w centrum Sochaczewa z balkonem. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z kw o powierzchni 48m2, usytuowane na trzecim piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

144 000 zł34 m² 4 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania dla Państwa mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 34 metry w Sochaczewie. Mieszkanie znajduje się na parterze, jest suche i ciepłe. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Centrum,Sochaczew

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ul. Senatorska o powierzchni 37 m2 zlokalizowane w centrum Sochaczewa. Mieszkanie jest w stanie idealnym w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv i agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

179 000 zł49 m² 3 811,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo zadbane i widne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie Sochaczewa, ok. 900 m od centrum miasta. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, targowica miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

137 000 zł41 m² 3 334,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

W ofercie sprzedaży duża, przestronna, ustawna kawalerka o powierzchni 41,09 m2 usytuowana na 3 piętrze w kamienicy w samym Centrum Sochaczewa. Lokal składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

248 000 zł63 m² 3 936,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż w centrum Sochaczewa. Usytuowane na 2 piętrze, pow. 63 m2- 3 widne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, wc. Balkon typu loggia. Do lokalu przynależy piwnica o pow.7,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

144 000 zł34 m² 4 219,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę atrakcyjnego mieszkania o pow. 34,50 m2, usytuowanego na 2 piętrze, w bardzo bliskiej okolicy centrum Sochaczewa. Lokal składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

180 000 zł48 m² 3 750,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnego, trzypokojowego mieszkanie o pow. 47,99 m2, usytuowanego na 2 piętrze. Widne i ustawne pokoje; funkcjonalny przedpokój; interesujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

299 000 zł103 m² 2 902,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przedstawiamy ofertę sprzedaży niepowtarzalnego, dwupoziomowego mieszkania o pow. 103 m2 usytuowanego w centrum Sochaczewa. Lokal posiada niezwykle funkcjonalny układ przestrzenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

169 000 zł48 m² 3 528,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doskonale położone mieszkanie w centrum Sochaczewa, usytuowane na 3 piętrze. Pow.lokalu 47,9 m2 dwa pokoje, kuchnia i łazienka z wc. Widne pokoje, niezabudowany przedpokój pozostawiający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

155 000 zł36 m² 4 278,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 36,23 m2 usytuowane na trzecim piętrze, w samym centrum Sochaczewa. Lokal składa się z dwóch, widnych pokoi- okna zorientowane w kierunkach: wschód, zachód-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

202 000 zł46 m² 4 418,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjne mieszkanie o pow. 45,72m2 położone w centrum Sochaczewa. Lokal odznacza się niezwykłą estetyką, funkcjonalnym zagospodarowaniem przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 600-lecia

Sochaczew,mazowieckie

149 000 zł47 m² 3 170,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości biuro pośrednictwa ma do zaoferowania rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane przy al. 600-lecia. Mieszkanie składa się z: - salon 13,21m2 - pokój 13,62m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Sochaczew,mazowieckie

193 000 zł48 m² 4 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 48m2 powierzchni, zlokalizowane w centrum Sochaczewa - ul.Senatorska. Nieruchomość znajduje się na III piętrze. W skład mieszkania wchodzi: -kuchnia wraz z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

186 000 zł63 m² 2 952,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne, widne mieszkanie o pow. 63 m2 usytuowane na III piętrze, w ścisłym centrum Sochaczewa. Lokal składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

230 000 zł65 m² 3 525,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, bardzo przytulne, zadbane mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 65,24 m2 składa się m.in. pokój (18m2), sypialnia (9,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Senatorska

Sochaczew,mazowieckie

89 000 zł27 m² 3 249,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż małe mieszkanie w centrum Sochaczewa zlokalizowane przy ulicy Senatorskiej. Idealnie nadaje się dla singla lub pary. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w bloku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

290 000 zł69 m² 4 217,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy Państwu ofertę niezwykle atrakcyjnego mieszkania o pow. 68,76 m2, usytuowanego na 2 piętrze, w centrum Sochaczewa. Funkcjonalne wnętrza charakteryzują się spójną koncepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

190 000 zł67 m² 2 835,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Uwaga! 0% od Kupującego Do sprzedania przestronne mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej cenie. Usytuowane jest w centrum Sochaczewa, jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

95 000 zł40 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Sochaczewie wyremontowanej kamienicy z balkonem na pierwszym piętrze. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 39,78m2. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

189 000 zł63 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Sochaczewie w bloku z 1982 r Mieszkanie własnościowe o powierzchni 63m2, usytuowane na wysokim parterze z balkonem. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

190 000 zł67 m² 2 835,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

189 000 zł63 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

95 000 zł40 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

95 000 zł40 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

189 000 zł63 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij