Mieszkanie, ul. Okrzei
Okrzei, Sochaczew, mazowieckie
- 2 500 zł
- 40,90 m²
- 61,12 zł/m²
Karolina Mazippu...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Okrzei
Okrzei, Sochaczew, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Okrzei
Zaktualizowane: 19 maja 2026
2 500 zł 40,90 m² 61,12 zł/m²
1/3
2
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 500 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 40,90 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
- Budynek: rok budowy: 2019 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: LAND-HOUSE Nieruchomości Sp. z o.o., zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 178/13561/OMW
Lokalizacja
- Adres: Okrzei 21, Sochaczew, sochaczewski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Polecamy ofertę najmu kompleksowo wykończonego 2-pokojowego mieszkania w nowym, kameralnym bloku z windą, znajdującym się w pobliżu stacji PKP Sochaczew.
Mieszkanie o łącznej powierzchni 37,38 m.kw. składa się z przytulnego salonu z aneksem kuchennym (21,70 m.kw.), sypialni (10,80 m.kw.) oraz łazienki i holu. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 6 m.kw.
Lokal w pełni wyposażony w nowe meble i sprzęt RTV, AGD (lodówka, płyta grzewcza, piekarnik, mikrofalówka, TV, żelazko). (...)
690 035...
690 035 022
46 863 20 00