Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Sochaczew Centrum

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

375 000 zł49,64 m² 7 554,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

N a sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Sochaczewie - 49,64 m ! Jeśli szukasz mieszkania z doskonałą lokalizacją i dodatkowymi udogodnieniami - ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł70,07 m² 7 663,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Są mieszkania ładne. Są mieszkania funkcjonalne. A potem są takie, które jeszcze w bonusie mają to coś To ogłoszenie dotyczy dokładnie takiego miejsca! Nietuzinkowe wnętrze osadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

509 000 zł66,69 m² 7 632,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w ścisłym centrum miasta Sochaczew przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł88 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Oferta sprzedaży mieszkania w Sochaczewie przy ul. Warszawskiej Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużego mieszkania położonego na 1. piętrze w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52 m, os. Victoria Silver Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania położonego na spokojnym i zielonym osiedlu Victoria. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł169 m² 6 443,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które realnie zarabia i przyciąga klientów? Ta nieruchomość jest dla Ciebie. Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny 156,3 m przy ul. Warszawskiej 32 - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł68,50 m² 7 430,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,50 m z piwnicą ok. 5,10 m Oferujemy przestronne i bardzo ustawne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł65,35 m² 5 952,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, na osiedlu Victoria. Powierzchnia lokalu mieszkalnego: 65,35 m Powierzchnia piwnicy: 8,20 m Układ pomieszczeń: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł207 m² 5 797,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w Kuznocinie, w gminie Sochaczew w cichej okolicy, z bardzo dobrym dostępem do miasta i szybkim dojazdem do Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,49 m² 7 560,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Sochaczew, ul. Żeromskiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,49 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł246,79 m² 4 043,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Budynek mieszkalno-usługowy w doskonałej lokalizacji idealny pod biznes i inwestycję Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny budynek mieszkalno-usługowy o ogromnym potencjale, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,60 m² 7 662,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż rozkładowe i widne mieszkanie o powierzchni 58,60 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Targowej 8a w Sochaczewie. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

46,85 zł/m²106,72 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesne biura, tuż obok powstającego parku logistycznego Panattoni (najemcą będzie Pilkington Automotive Poland). Idealna lokalizacja tuż przy trasie dk50 (bielice) - tylko 5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

29 484 €7 560 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 7560m2 w Sochaczewie standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu manewr tir 10 doków bramy.

Szczegóły ogłoszenia

15 170 €3 700 m² 4,10 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 3700m2 w Sochaczewie standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu manewr tir doki bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 552 zł40,27 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Jdk Nieruchomości jako partner w sprzedaży przedstawia I etap nowoczesnych mieszkań na prestiżowym Osiedlu Kochanowskiego. Lokalizacja: ul. Jana Kochanowskiego, sochaczew ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł39,72 m² 8 559,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej, przedwojennej kamienicy idealne dla osób ceniących charakter, wygodę i centralną lokalizację. Lokal wyróżnia się przestronną, otwartą strefą dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł600 m² 5 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zakupu. Nieruchomość do zamieszkania od zaraz bez żadnego wkładu finansowego. o powierzchni 600 m2 z 1998 roku na działce 500 metrów w centrum miasta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy Sochaczewa, przy ulicy Stefana Żeromskiego. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze niskiego bloku (4 piętra) z lat '70-tych, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 828 zł51,08 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł69,23 m² 6 788,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż duże i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,23 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku przy Alei 600-lecia w Sochaczewie (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

429 000 zł65,65 m² 6 534,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jdk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy w Sochaczewie, położony przy ul. Żeromskiego 29g. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako biuro, gabinet, kancelaria, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Centrum,Sochaczew

3 500 zł80 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania piękne czteropokojowe mieszkanie 79,62 m2 w nowo powstałym 4 kondygnacyjnym budynku z windą, położonym w dogodnej okolicy, z oknami na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Centrum,Sochaczew

299 000 zł34 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 34,5 m2 na czwartym piętrze przy ulicy Senatorskiej w Sochaczewie. W skład mieszkania wchodzi: przestronny, jasny salon, pokój mogący służyć jako sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Sochaczew

340 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o pow. 34 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w bloku w samym centrum Sochaczewa. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z rozkładaną sofą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Sochaczew

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m, położone w centrum miasta Sochaczew. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym i odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Sochaczew

429 000 zł66 m² 6 534,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Centrum,Sochaczew

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe/biurowe o łącznej powierzchni ok.193 m na wynajem Sochaczew, ul. Traugutta 36a centrum miasta, możliwość wynajmu części, również z oddzielnym wejściem. Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosińskiego

Centrum,Sochaczew

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu bezpośrednią ofertę sprzedażny mieszkania w samym ścisłym centrum Sochaczewa przy ul: kosińskiego 1. Powierzchnia: 49,64 m Piętro: 4 Rozkład pomieszczeń: salon; 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 600-lecia

Centrum,Sochaczew

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na czwartym piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku w samym centrum Sochaczewa, przy Alei 600-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staszica

Centrum,Sochaczew

575 070 zł66 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania na sprzedaż! Na sprzedaż mieszkanie w nowej, prestiżowej inwestycji Staszica nad Bzurą w Sochaczewie. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 4 położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żeromskiego

Centrum,Sochaczew

429 000 zł66 m² 6 534,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Warszawska

Centrum,Sochaczew

1 099 000 zł156 m² 7 044,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:169 m²

Dom + lokal usługowy 156 m Centrum Sochaczewa Na sprzedaż oferuję dom o powierzchni 156,3 m , położony przy ul. Warszawskiej 32 w ścisłym centrum Sochaczewa. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Sochaczew

2 000 zł66 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal do wynajęcia - 65 m w centrum miasta Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni około 65 m , zlokalizowany na parterze budynku jednorodzinnego w samym sercu miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Traugutta

Centrum,Sochaczew

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Sochaczew

449 000 zł59 m² 7 662,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Centrum,Sochaczew

380 552 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Centrum,Sochaczew

464 828 zł51 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Plac Tadeusza Kościuszki

Centrum,Sochaczew

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Lokalu Handlowo-Usługowego - centrum Sochaczewa! Lokalizacja: sochaczew, plac Kościuszki (centrum!) Powierzchnia całkowita: ok. 40 m Cena najmu: 1 500 zł/miesiąc + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staszica

Centrum,Sochaczew

495 995 zł52 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania w inwestycji! Na sprzedaż mieszkanie w nowej, prestiżowej inwestycji Staszica nad Bzurą w Sochaczewie. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 6 położone na parterze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij