Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Sochaczew – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

760 040 zł2 893 m² 262,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 2893 m. Wymiary na zdjęciu. Brak miejscowego planu zagospodarowania oraz warunków zabudowy. Położone w bardzo atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 818 m² 159,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 2818 m , położona w spokojnej i zielonej części Sochaczewa (chodaków) wjazd drogą wewnętrzną od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

440 000 zł3 001 m² 146,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3001m 2 w Sochaczewie przy ul. Piaszczystej. Media: prąd i woda umiejscowione na działce. Internet.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 070 m² 122,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szukasz gruntu, który możesz realnie przekształcić w dochodową inwestycję? Ta działka daje Ci elastyczność, której brakuje przy działkach z mpzp. Na sprzedaż teren o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

135 000 zł3 982 m² 33,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o nr ew. 170/14 i powierzchni 3982 m , położona w Sochaczewie, obręb Wypalenisko. Rzadko spotykana okazja - własny las w granicach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 329 m² 193,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja droga asfaltowa , media, sochaczew - Boryszew atrakcyjna działka położona wśród zabudowy jednorodzinnej. Blisko do rzeki Bzura, zalewu, obwodnicy. Do Centrum Sochaczewa około.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł500 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren o powierzchni 500 m2 stanowiący część działki ew. nr 1910/29, obr.Sochaczew Boryszew. Teren najmu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł9 531 m² 304,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren pod inwestycję o łącznej powierzchni 9531 mkw., zlokalizowany w miejscowości Sochaczew, w dzielnicy przemysłowej przy ul. Chemicznej 7 i 9.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 592 m² 119,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 5140 Niższa cena! Polecamy do sprzedania położoną w dobrej lokalizacji działkę inwestycyjną o powierzchni 2592 m2, kształt prostokąt w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł682 m² 190,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 682 m , położona w miejscowości Sochaczew przy ul. Wypalenisko. Nieruchomość znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę rod o powierzchni 300 m , położoną na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Sochaczewie. Działka jest w pełni zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł6 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż! Nieruchomość - działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 6500m2 na której znajduje się budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z zabudowaniami - atrakcyjna lokalizacja i potencjał rozwojowy! Nieruchomość o imponującej powierzchni 2,5 ha , wyróżniająca s ię regularnym kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł11 848 m² 211,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Sochaczew, woj. mazowieckim, stanowiącej działki o nr ew. 1910/22 oraz 1910/23 o łącznej pow. 1,1848 ha, obręb Sochaczew Wschód, gm.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 592 m² 119,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka na obrzeżach Sochaczewa - pod budownictwo mieszkaniowe - z możliwością usług. Niezabudowana, częściowo zadrzewiona. Dobry dojazd drogą asfaltową. Cena do lekkiej negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 000 zł28 528 m² 294,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o nr. 3028/3 o pow. 2,8528 ha położona w południowo-wschodniej części miasta Sochaczew, obręb Sochaczew-Wschód. Leży na terenie pomiędzy drogą wojewódzką nr 50, linią.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 150 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki w Sochaczewie Nieruchomoać położona jest w spokojnej, zielonej części Sochaczewa za Bzurą , przy ul. Kątowej. To idealne miejsce dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

762 520 zł3 466 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona w Sochaczewie o powierzchni 3466m2. Na powierzchnię składają się 2 działki ewidencyjne- 3095 m2, 371 m2 objęte mpzp z przeznaczeniem pod tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 050 000 zł11 500 m² 91,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Kątach k. Sochaczewa. Działka nr 109/2 obręb Altanka o pow. 1,15 ha. Tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

181 720 zł1 652 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch działek ewidencyjnych, położone w powiecie sochaczewskim, gminie Sochaczew, obręb Żukówka. Informacje ogólne: numery.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż dachowa, gm. Sochaczewcena: 210 000 plnkontakt:   Marzysz o własnym domu w cichej, zielonej okolicy, blisko natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sochaczew +1 km

214 900 zł1 535 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1688 m2 w miejscowości Lubiejew gm. Sochaczew woj. mazowieckie. Media:prąd i woda w odległości ok. 70 m od działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sochaczew +2 km

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlano-usługowe położone w miejscowości Lubiejew, w gminie Sochaczew. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działki przeznaczone są pod.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sochaczew +2 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna

Sochaczew,mazowieckie

350 000 zł3 497 m² 100,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjnie zlokalizowaną działkę budowlaną w miejscowości Sochaczew przy ul. Łąkowej. Miejsce, które niebawem może stać się pięknym, kameralnym osiedlem domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Licealna

Czerwonka,Sochaczew

2 406 zł1 203 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu działkę o nr ewidencyjnym 1910/23, obręb Sochaczew Wschód, gm. Sochaczew M., pow. sochaczewski, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Licealna

Czerwonka,Sochaczew

7 577 zł10 824 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu działkę o nr ewidencyjnym 1910/22, obręb Sochaczew Wschód, gm. Sochaczew M., pow. sochaczewski, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sochaczew

Czerwonka,Sochaczew

19 970 zł28 528 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu / dzierżawy działkę o nr 3028/3, obręb Sochaczew-Wschód, powiat sochaczewski woj. mazowieckie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

4 500 000 zł31 151 m² 144,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż 4 działki gruntu O łącznej powierzchni 3 ha działki: zabudowane budynkami produkcyjno-magazynowymi i budynkiem biurowym uzbrojone 3 działki objęte mpzp - teren przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną numer 35/21. Położonej we wsi Kąty gmina Sochaczew. Działka posiada plan zabudowy. Numer księgi wieczystej pl1o/00043634/0 Numer do kontaktu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

440 000 zł1 403 m² 313,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy na 4 budynki jednorodzinne, położoną w Sochaczewie, blisko centrum miasta. Ciekawa oferta dla dewelopera i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

460 000 zł20 086 m² 22,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana 2,086 ha - Nowe Mostki, gm. Sochaczew Z rzeką, zielenią i dostępem do mediów! Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 2,086 ha ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Wypalenisko,Sochaczew

145 000 zł3 982 m² 36,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o nr ew. 170/14 i powierzchni 0,3982 ha (3982 m ) , położona w Sochaczewie, obręb Wypalenisko. Rzadko spotykana okazja - własny las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

105 000 zł1 809 m² 58,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1809m2 , zlokalizowana w Kaźmierowie w gminie Sochaczew ok 6km od ścisłego Centrum Miasta. Dojazd do działki drogą asfaltową , media : gaz ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Czerwonka,Sochaczew

310 000 zł2 592 m² 119,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa o powierzchni 2592 m2, zlokalizowana na obrzeżach Sochaczewa, przy głównym wjeździe do miasta. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Chemiczna

Chodaków,Sochaczew

2 900 000 zł9 531 m² 304,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Na sprzedaż atrakcyjny teren pod inwestycję o łącznej powierzchni 9531 mkw., zlokalizowany w miejscowości Sochaczew, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

94 900 zł1 200 m² 79,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z planem zagospodarowania na podstawie mpzp pod zabudowę jednorodzinną. Działki płaskie, bezproblemowe o regularnym kształcie. Wodociąg i prąd przy drodze dojazdowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Przylasek

Wypalenisko,Sochaczew

910 070 zł13 001 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o dużym potencjale inwestycyjnym. Na sprzedaż działka położona w Sochaczewie, obręb Wypalenisko. Działka o powierzchni 13 001 m2, szerokości ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kusocińskiego

Centrum,Sochaczew

10 000 000 zł11 925 m² 838,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spółdzielnia Ogrodniczo - Pszczelarska w Sochaczewie w likwidacji ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości oznaczonej nr 1166/1 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Karwowo,Sochaczew

172 550 zł1 015 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż pięknie położone działki budowlane, położone w Sochaczewie, w obrębie Karwowo, powiat sochaczewski, woj. mazowieckie. Działki bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Karwowska

Sochaczew,mazowieckie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka znajduje się w sąsiedztwie lasu iglastego i z dwóch stron zabudowy jednorodzinnej. Dojazd drogą asfaltową. Miłe sąsiedztwo. Piękna, cicha okolica w odległości 400m jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij