Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Sochaczew Czerwonka

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

2 500 000 zł11 848 m² 211,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Sochaczew, woj. mazowieckim, stanowiącej działki o nr ew. 1910/22 oraz 1910/23 o łącznej pow. 1,1848 ha, obręb Sochaczew Wschód, gm.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56,24 m² 62,23 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 5 piętrze, nowoczesnego budynku w centrum Sochaczew (ul. Olimpijska 10). Mieszkanie składa się z ustawnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł59,32 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy gorąco naszą nową ofertę najmu - kompleksowo urządzone mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się w najnowszej inwestycji deweloperskiej 7dzielnica w Sochaczewie (ul. Głowackiego).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 800 zł56,68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

7.Dzielnica-Głowackiego to kolejny sochaczewski projekt doświadczonego i rzetelnego warszawskiego dewelopera VFM Real Estate, który charakteryzują nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

470 550 zł31,37 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa oferta - lokale usługowe w rewitalizowanym budynku zabytkowym na nowym osiedlu 7.Dzielnica-Głowackiego. W dawnej stajni powstanie 9 wyjątkowych lokali usługowych o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 €9 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 9000 m2 zlokalizowana Sochaczew standard: wysokość wnętrza 10 m nośność posadzki 5t/m2 doki ładunkowe bramy poziom "0" dostęp tir świetliki 24 godzinna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, wyjątkowo przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta idealne dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz świetną lokalizację. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 440 zł44,56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ostatnie mieszkanie 2-pokojowe w etapie D inwestycji 7.Dzielnica Głowackiego! Oferta idealna dla osób szukających nowoczesnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 €4 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 4000 m2 zlokalizowana Sochaczew standard: wysokość wnętrza 10 m nośność posadzki 5t/m2 doki ładunkowe bramy poziom "0" dostęp tir świetliki 24 godzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 550 zł31,70 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowy etap inwestycji 7.Dzielnica-Głowackiego już w sprzedaży! W budynku D deweloper VFM Real Estate zaplanował wyjątkowe kawalerki - 31,7 m.kw. z dużym, narożnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 258 zł41,79 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nowa oferta od sprawdzonego dewelopera vfm Real Estate! Idealna lokalizacja blisko centrum Sochaczewa i stacji pkp. Podobnie jak w przypadku poprzednich sochaczewskich inwestycji vfm Real Estate,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 970 zł57,55 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie (57,55 m.kw.) gotowe do odbioru! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowym budynku, idealne dla osób, które chcą wprowadzić się bez czekania na zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 000 zł28 528 m² 294,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o nr. 3028/3 o pow. 2,8528 ha położona w południowo-wschodniej części miasta Sochaczew, obręb Sochaczew-Wschód. Leży na terenie pomiędzy drogą wojewódzką nr 50, linią.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł61,65 m² 3 244,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział gospodarowania nieruchomościami w Warszawie, ul. Armatnia 14, 01-246 Warszawa oferuje do sprzedaży samodzielny lokal mieszkalny nr 1 o pow. 61,65 m2 składający się kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 878 zł30,65 m² 11 350,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

48,20 zł/m²207,47 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne osiedle, atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Sochaczewa oraz Park Garbolewskiego - to doskonała okolica na restaurację lub ekskluzywną kawiarnię! Zapraszamy do zapoznania się z oferta.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,82 m² 77,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie nowocześnie urządzone mieszkanie znajdujące się w najlepszej sochaczewskiej lokalizacji na osiedlu 7.Dzielnica-Głowackiego, zaledwie 8 minut spacerem od PKP, blisko centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę rod o powierzchni 300 m , położoną na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Sochaczewie. Działka jest w pełni zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 670 zł59,97 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

7.Dzielnica-Głowackiego, czyli najlepsza lokalizacja (blisko PKP i centrum, tuż koło Parku Garbolewskiego), wysoki standard wykonania, sprawdzony i rzetelny deweloper VFM Real Estate, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 818 zł59,98 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38,41 m² 72,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,41 m , zlokalizowane na 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal urządzony w nowoczesnym stylu, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł72,46 m² 62,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najlepsza lokalizacja, wysoki standard, pełne wyposażenie! Do wynajęcia od ręki rozkładowe i w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe (72,5 m.kw.), położone na II piętrze, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Licealna

Czerwonka,Sochaczew

2 406 zł1 203 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu działkę o nr ewidencyjnym 1910/23, obręb Sochaczew Wschód, gm. Sochaczew M., pow. sochaczewski, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Licealna

Czerwonka,Sochaczew

7 577 zł10 824 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu działkę o nr ewidencyjnym 1910/22, obręb Sochaczew Wschód, gm. Sochaczew M., pow. sochaczewski, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sochaczew

Czerwonka,Sochaczew

19 970 zł28 528 m² 0,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu / dzierżawy działkę o nr 3028/3, obręb Sochaczew-Wschód, powiat sochaczewski woj. mazowieckie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Kolejowe

Czerwonka,Sochaczew

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Os. Kolejowym w Sochaczewie Cena: 399 000 zł Powierzchnia użytkowa: 53 m Powierzchnia całkowita wraz z pomieszczeniami przynależnymi: 61,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Czerwonka,Sochaczew

310 000 zł2 592 m² 119,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa o powierzchni 2592 m2, zlokalizowana na obrzeżach Sochaczewa, przy głównym wjeździe do miasta. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedle Kolejowe

Czerwonka,Sochaczew

299 000 zł34 m² 8 820,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Sprzedam kawalerkę 33,9 m z balkonem - Sochaczew, osiedle Kolejowe Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,9 m położona na parterze w bloku z cegły z 1995 r., na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Czerwonka,Sochaczew

865 000 zł73 m² 11 849,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowy, piękny trzypokojowy apartament o powierzchni 73 m przy ul. Głowackiego, w spokojnej dzielnicy Sochaczewa. Wyobraź sobie poranki spędzane w przestronnym salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Czerwonka,Sochaczew

866 000 zł73 m² 11 863 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sochaczew

Czerwonka,Sochaczew

211 500 zł11 900 m² 17,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiejj licytacji w nieruchomości w postaci: działki rolnej Miejscowość: czerwonka Wieś Nieruchomość rolna niezabudowana położona we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Czerwonka,Sochaczew

999 000 zł171 m² 5 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż dom położony przy ulicy Marii Konopnickiej w Sochaczewie. Dom został zbudowany w 2009 roku. Ma 171 m2 powierzchni użytkowej. Usytuowany jest na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czerwonka,Sochaczew

780 000 zł74 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, pięknego trzypokojowego apartamentu o powierzchni 74,1 m , zlokalizowanego w prestiżowym bloku oddanym do użytku w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Żyrardowska

Czerwonka,Sochaczew

1 099 000 zł10 471 m² 104,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa w Sochaczewie o powierzchni 10 471 m2 Działka jest objęta mpzp (miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Czerwonka,Sochaczew

2 500 zł39 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy piękne mieszkanie na wynajem. Oferta najmu dotyczy mieszkania znajdującego się na nowym osiedlu 7 Dzielnica na ulicy Głowackiego. Mieszkanie znajduje się na parterze oraz posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głowackiego

Czerwonka,Sochaczew

698 700 zł82 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe, piękne Mieszkanie w Sochaczewie - Idealne Lokum w 7 dzielnicy Na sprzedaż dostępne jest nowe, urocze mieszkanie o powierzchni 82,20 m2, które znajduje się w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sochaczew

Czerwonka,Sochaczew

536 000 zł2 503 m² 214,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sochaczew działka na sprzedaż! Zapraszam na prezentację działki w obrębie Sochaczew Wschód przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z dopuszczeniem nieuciążliwej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Czerwonka,Sochaczew

3 500 zł76 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu: mieszkanie 76m z 3 Pokojami, oraz salonem z aneksem kuchennym, świeżo wykończone. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty wynajmu! To przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Czerwonka,Sochaczew

599 000 zł62 m² 9 622,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe piękne mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Sochaczewie, przy ul. Głowackiego. M29 o powierzchni 62,25 m2 położone na trzecim piętrze w bloku 3a w ,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Czerwonka,Sochaczew

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta sprzedaży mieszkania w centrum Sochaczewa. Parking bezpośrednio przy bloku. W pobliżu: szkoła, banki, poczta, punkty gastronomiczne oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij