Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Sochaczew - Oferty sprzedaży domów

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żołnierska

Centrum,Sochaczew

750 000 zł162 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż dom z 2010 roku w zabudowie szeregowej położony w środkowym segmencie w miejscowości Sochaczew przy ulicy Żołnierskiej. Dom o powierzchni użytkowej 162 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

1 300 000 zł79 m² 16 455,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nowość W silver nieruchomości Prezentujemy na sprzedaż siedlisko o łącznej powierzchni 8705 mkw, zlokalizowane we wsi Kożuszki Parcel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Graniczna

Wypalenisko,Sochaczew

619 000 zł96 m² 6 481,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zbudowany według projektu Dom w Klementynkach 2 (r2) w stanie deweloperskim z możliwością kompleksowego wykończenia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lubiejewska

Sochaczew,mazowieckie

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom parterowy jednorodzinny w Sochaczewie, obecnie w trakcie budowy wg projektu Sensowny 3 Extradom. Dom o powierzchni użytkowej 71 m2, na działce o powierzchni 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chodaków,Sochaczew

659 000 zł120 m² 5 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Sochaczewie, dzielnica Chodaków. Obiekt został rozbudowany i nadbudowany, wymienione zostały instalacje el.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sochaczew,mazowieckie

1 049 000 zł134 m² 7 828,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej nieruchomości, wybudowanej w 2023r, w miejscowości Altanka, w gminie Sochaczew. Dom o powierzchni użytkowej 134 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Chodaków,Sochaczew

590 000 zł121 m² 4 872,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Bardzo miło mi zaprezentować nieruchomość gruntową , zabudowaną budynkiem jednorodzinnym o powierzchni 121 m w stanie deweloperskim, oraz budynkami gospodarczymi, gdzie jeden z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sochaczew,mazowieckie

429 000 zł107 m² 4 009,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:785 m²

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Sochaczewie, przy ul. Bohaterów Chodakowa, obr. Chodaków. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 107,00m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Chodaków,Sochaczew

680 000 zł110 m² 6 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom (ok.110m2) w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni 1900m2, zlokalizowanej w miejscowości Sochaczew (Chodakówek), dzielnica Chodaków. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Chodaków,Sochaczew

920 000 zł116 m² 7 922,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 837 m²

Bardzo miło mi zaprezentować energooszczędny dom w cichej i spokojnej okolicy. Dom znajduje się w Sochaczewie, w spokojnej dzielnicy Chodaków przy ul. Sadowej. Charakterystyka domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sochaczew,mazowieckie

910 000 zł254 m² 3 581,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 179 m²

Duży dom w Sochaczewie położony w spokojnej lokalizacji, niedaleko rzeki. Idealny dla dużej rodziny, rodzin wielopokoleniowych. Działka o powierzchni 2 179 m2, na której posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gawłowska

Karwowo,Sochaczew

1 200 000 zł178 m² 6 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 160 m²

Bezpośrednio. Bardzo jasny dom nad rzeką Bzurą, działka do samej rzeki z trawiastą plażą, wzdłuż działki parking i chodnik spacerowy dla pieszych i rowerzystów. Odległość do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamoyskiego

Sochaczew,mazowieckie

599 000 zł81 m² 7 413,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:773 m²

Na sprzedaż dom, który daje nam wiele możliwości aranżacyjnych, może spełniać funkcję domu dla dużej rodziny czy wielopokoleniowej lub być świetną inwestycją na wynajem 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

969 000 zł251 m² 3 859 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Rezerwacja Na sprzedaż: dom wolnostojący w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej w Sochaczewie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

380 000 zł92 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:733 m²

Dom na obrzeżach Sochaczewa blisko lasów w dobrym rozkładzie pomieszczeń z możliwością rozbudowy. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wszelkie zapytania prosimy kierować do Komornika: komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie Przemysław Kosyra Kancelaria Komornicza 1 Maja 24 lok.11, Sochaczew 96-500 Sochaczew tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

790 000 zł420 m² 1 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 834 m²

Okazja.D nbsp; wielorodzinny ( dwa samodzielne domy połączone specjalnym łącznikiem) wraz z halą ok. 600m2 (konstrukcja stalowa przerobiona ze szklarni z dachem w kształcie litery M). 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Sochaczew,mazowieckie

435 000 zł270 m² 1 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny (220 m2) wraz z dużym garażem (50 m2), zlokalizowany na obrzeżach Sochaczewa. Budynek składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych oraz piwnicy. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chodaków,Sochaczew

399 000 zł115 m² 3 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:922 m²

*** podpisana umowa rezerwacyjna *** jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Sochaczewie, dzielnica Chodaków. Budynek: obiekt wybudowany został w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

559 000 zł135 m² 4 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 770 m²

Sprzedam duży dom (możliwość kwater pracowniczych), położony w Sochaczewie o powierzchni zabudowy 136 m2, który posiada 2 kondygnacje oraz piwnicę. Działka o powierzchni 1770 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

510 000 zł130 m² 3 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dzień dobry Jako firma Maxbud Sp. z o.o. chcemy zaoferować Państwu możliwość zakupu powstających domów jednorodzinnych wolnostojących w miejscowości Janów gm. Brochów 05-088. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Staszica

Sochaczew,mazowieckie

1 599 000 zł479 m² 3 338,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:526 m²

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługową, w zabudowie pierzejowej, położoną przy ul. Stanisława Staszica w Sochaczewie. Na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zalewowa

Sochaczew,mazowieckie

459 000 zł142 m² 3 224,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Sochaczewie, przy ul. Zalewowej. Bardzo komfortowy i przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sochaczew,mazowieckie

1 150 000 zł141 m² 8 150,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:656 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom wolnostojący zlokalizowany w cichej okolicy Sochaczewa wśród domów jednorodzinnych przy ul. Modrzewiowej. Dom otacza niewielki piękny i zadbany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gawłowska

Sochaczew,mazowieckie

650 000 zł101 m² 4 538,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z projektu Havana B o powierzchni użytkowej 101,49 m2 na działce około 340 m2. Nieruchomość znajduje się w okolicy osiedla domków jednorodzinnych ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sochaczew,mazowieckie

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na Sprzedaż nieduży, dwu pokojowy z przechodnią kuchnią dom w Chodakowe o powierzchni zabudowy 75 m2 położony na działce około 600 mkw. Zbudowany z czerwonej "plecewickiej" cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek

Chodaków,Sochaczew

1 250 000 zł596 m² 2 097 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Uwaga: dworek Obejmuje Ustawa "pałacyk Plus" Szukasz ciekawej inwestycji z ogromnym potencjałem? Kochasz polską kulturę i tradycję a zwłaszcza muzykę Fryderyka Chopina i posiadasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sochaczew,mazowieckie

650 000 zł130 m² 5 000,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:574 m²

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w Sochaczewie, w okolicach ulicy Gawłowskiej. Oferujemy na sprzedaż bardzo komfortowy i przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Sochaczew,mazowieckie

599 000 zł211 m² 2 839 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom o powierzchni 211 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1100 m2 w miejscowości Sochaczew! Działka z domem usytuowana jest na górce otoczony piękną zielenią. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sochaczew,mazowieckie

599 000 zł211 m² 2 839 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sochaczew,mazowieckie

440 000 zł270 m² 1 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

870 000 zł196 m² 4 438,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania duży dom jednorodzinny, wolnostojący, 196 m2 , działka 1269 m2 ( 700 m2 z domem) w Sochaczewie. Na działce znajduje się także pawilon handlowy, od 10 lat wynajmowany jednemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

585 000 zł130 m² 4 500,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:574 m²

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w Sochaczewie przy ul. Bartniczej. Oferujemy na sprzedaż bardzo komfortowy i przestronny dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Sochaczew,mazowieckie

545 000 zł200 m² 2 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

Nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni ok. 1651m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym, wolnostojącym o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sochaczew,mazowieckie

900 000 zł134 m² 6 724,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w centrum Sochaczewa. Szukasz fajnego domu dla swojej rodziny i zależy ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

800 000 zł107 m² 7 499,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gawłowska

Sochaczew,mazowieckie

370 000 zł120 m² 3 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

Sprzedam dom 120m2 działka 910m2 garaż plus pomieszczenia godpodarcze ok 60m2 w Sochaczewie przy ul. Gawłowskiej Doskonała lokalizacja cicha spokojna okolica domków jednorodzinnych, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Próżna

Sochaczew,mazowieckie

420 000 zł290 m² 1 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dzień dobry. Posiadam na sprzedaż dom wolnostojący w Sochaczewie. Dom znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych po prawej stronie od ulicy Gawłowskiej (ul. Próżna). Jest to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bolechowskich

Sochaczew,mazowieckie

720 000 zł462 m² 1 558,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

Dom bliźniak w stanie surowym, zamkniętym (budowa niezakończona). Możliwy podział na dwie połówki - odrębne działki. Trzecia działka wchodząca w skład nieruchomości poza ogrodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Sochaczew,mazowieckie

2 990 000 zł416 m² 7 193,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:180 m²

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż kamienice mieszkalno - usługową mieszczącą się w samym centrum Sochaczewa, przy ulicy Żeromskiego. Budynek w trakcie rozbudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

449 000 zł155 m² 2 898,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 114 m²